wtorek, 30 marca 2010

Models of the moment

Marlena Szoka/DZ MANAGEMENTPo spektakularnym sukcesie Moniki Jagaciak myślałam, że na coś równie podobnego będzie trzeba jeszcze poczekać. Takie rzeczy nie zdarzają się często, po prostu. Trzeba pojawić się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, zupełnie jak 21-letnia Marlena Szoka. Bo to właśnie ona jest najlepszym przykładem na to, że aby zostać zauważoną, niekoniecznie trzeba być w jednej z najlepszych agencji w Polsce, czy choćby w takiej z długoletnim stażem i doświadczeniem. Po tym jak pojawiła się na pokazie D&G w 2008 roku nikt nie przypuszczał, że za chwilę będzie można ją zobaczyć na pokazach u najlepszych – Marca Jacobsa, Blugirl, Ralpha Laurena, Rodarte, Balenciagi, Valentino, Chanel, czy w kampanii Blugirl Swimwear!Emilia Nawarecka/DIVISION MANAGEMENTDługo wyczekiwany przeze mnie debiut, przerósł me najśmielsze oczekiwania. Emilia na nowojorskim tygodniu mody pojawiła się na pokazach takich jak: Doo.Ri, Peter Som, Altuzarra, Luca Luca, Rodarte, 3.1 Phillip Lim. W Mediolanie zaś, największą niespodzianką był jej udział w pokazie Jil Sander. Na wybiegu sprawia wrażenie niezwykle dojrzałej i pewnej siebie. Z niecierpliwością czekam na następny sezon! Bo to co widzimy teraz, to jedynie przedsmak przed tym, co dopiero będzie.


Patrycja Gardygajło/DIVISION MANAGEMENTPatrycja to ostatnie objawienie agencji Division, i choć nie jest w branży nowa, to po swoim powrocie do modelingu natychmiast zaskoczyła wszystkich świetnymi testami, a później kampaniami: Jil Sander Eyewear, Blugirl Folies i Love Moschino! To nie przypadek, że do udziału w nich wybrano właśnie ją.

7 komentarzy:

Magda. pisze...

Chyba ze wszystkich rzeczy najbardziej lubię powroty, dlatego tak mnie cieszą nowe prace Patrycji. Bardzo ciężko jest zaczynać wszystko od nowa, dlatego nietrudno docenić come back;)

Charlie and Serena pisze...

wg. mnie za mało fotografii. ale podoba mi się. ma klimat
zobacz naszego bloga
http://fashion-stories.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Haha a Emilia chodzi do mojej szkoły :D

Alison pisze...

Trzeba w życiu mieć troszkę szczęścia ;) taka prawda a jak się ma predyspozycje to już w ogóle ;)

Ps. właśnie założyłam bloga jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie ;p ;D okaże się ale zapraszam póki co mało tego ale z czasem przybędzie ;)

http://allforalis.blogspot.com/

Charlie and Serena pisze...

interesujesz się modą..
zobacz naszego bloga, wg. również za mało fotografii i powinny być one większe

zobacz co dzieje się u nas :D

http://modeforme.blogspot.com/

Litge pisze...

zjawiskowe ;) www.fashion-insp.blogspot.com

Anonimowy pisze...

Mam dla Ciebie wspaniałą okazję! Wejdź na:
http://shinybox.pl/?ref=ecc8d4a zarejestruj się i wypełnij ankietę w nagrodę zupełnie za darmo możesz otrzymać pudełko kosmetyków, pozdrawiam i polecam :)