sobota, 20 września 2008

Adrian Włodarski @ Rebel Models


Adrian Włodarski
jest pierwszym Polakiem, który wziął udział w kampanii reklamowej PRADY i MOSCHINO! Za sobą ma pokazy w Nowym Jorku. Mimo natłoku obowiązków znalazł chwilkę, by odpowiedzieć na parę pytań.


[wzrost: 191cm]
[agencje zagraniczne: Beatrice Milan/Request New York/Major Paris/Premier London/Spain SS&M]


- Pierwszy Polak biorący udział w kampanii Prady i Moschino, jak się z tym czujesz?

Zacznę od opisywania jak to wyglądało, bo wiadomo, że jak się robi takie prace to każdy jest szczęśliwy i nie ma co dodawać. Prade robiliśmy w Londynie - 4 dni mieszkałem w jednym z najlepszych hoteli i pracowałem z jednym z najlepszych fotografów (Craig Mc Dean!) i stylistą Prady – Oliwierem. Atmosfera była bardzo przyjemna, wszyscy pytali czy czegoś nam nie potrzeba. Bardzo milo wspominam! Zdjęcia do kampanii Moschino, robiliśmy w Paryżu z Tomem Munro. Modelka była francuską aktorką. Były to ciężkie zdjęcia, bo bardzo intymne, ale wszyscy pomagają w takich sytuacjach, więc nie było problemu (o tyle na razie miałem szczęście, że nie spotkałem sie z nieprzyjemnymi ludźmi na zdjęciach).

- Kto zachęcił Cię, byś zgłosił się do agencji? A może był to Twój pomysł?

Był to pomysł mój i mojej mamy. Poznała osobę, która zobaczyła moje zdjęcie z kotem w książce i zapytała, czy nie chciałbym spróbować i zaprowadziła mnie do Moniki Smolicz :-)

- Co należy zrobić, by osiągać takie sukcesy? Myślisz, że to kwestia predyspozycji? A może szczęścia?

Trochę tego i tego. Trzeba mieć dużżżżooooo szczęścia, żeby klienci polubili twój typ urody. (Musiał mnie ktoś naprawdę polubić i we mnie uwierzyć :-) ) A żeby osiągnąć to, czego sie chce, to trzeba w to wierzyć i przeć do przodu (i trafić na takich ludzi którzy wierzą i pomagają, mówię ogólnie, bo to dotyczy wszystkich zawodów i wszystkiego tego co robimy!!)

-Jak wspominasz swój pierwszy pokaz? Jaki to był pokaz i gdzie?

Na pierwszym pokazie byłem bardzo zdenerwowany, ale robiłem go z Łukaszem Jakubowskim, który mi bardzo pomógł i dużo mi wytłumaczył - był to Jil Sander 4 lata temu w Mediolanie.

- Masz swojego ulubionego projektanta/projektantkę?

Moim polskim ulubionym projektantem jest Tomek Ossoliński. Za granicą bardzo lubię markę Gucci, z którą bardzo dużo pracuję i projektantkę Fride oraz Z Zegna, z którymi tez mnóstwo razy pracowałem. W obu tych markach pracują ludzie, których już długo znam i bardzo sie lubimy :-)

- Jak reagują znajomi na Twoje sukcesy?

Staram sie o tym nie rozmawiać, ale jak sie dowiadują to mi gratulują. Najbliższe grono trzyma za mnie kciuki, mam nadzieję :-)


P.S. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć Adriana w GQ (niemiecka edycja)!
Dzięki Adrian!

9 komentarzy:

Magda. pisze...

Cudowny wywiad! dziękuję :*

A. pisze...

miło mi :)

Gosia./ML pisze...

czesc. wzielam adres tego bloga z fashion spot bo ktos mi przeslal linka. mam prosbe, wiec czy bylaby mozliwosc zebys napisal/a do mnie maila? bo nie chce sie przedstawiac tak na forum;)
pprincessg@gmail.com
pozdrawiam
p.s. bardzo fajny blog

A. pisze...

^W takim razie sprawdź pocztę :)

. pisze...

Bardzo dobry blog ! powodzenia w prowadzeniu, a Adek jest naszą gwiazdą :P :)

A. pisze...

Oby coraz więcej polskich modeli, brało udział w takich kampaniach.
Dobry wywiad! ;)

ZenKa pisze...

Bardzo fajny wywiad, dobrze poprowadzona rozmowa, czuć 'luźną' atmosferę :)

Pozdrawiam!

Anka Biżuteria pisze...

To wszystko wygląda bardzo świeżo :)
Zapraszam do mnie :)

szeretlek pisze...

Świetne zdjęcie Emilii Nawareckiej